Get Adobe Flash player
Start Krótkofalowcy w TVP

Krótkofalowcy w TVP

W poniedziałek 9. grudnia na antenie ogólnopolskiego kanału TVP Regionalna będą gościli krótkofalowcy. O godzinie 13:20 i 14:30 gośćmi programu "Zapraszamy na kawę" będą m.in. w studiu w Warszawie wiceprezes Polskiego Związku Krótkofalowców, Piotr SP2JMR i Tomek SP5CCC, a w studiu we Wrocławiu krótkofalowcy skupieni wokół Dolnośląskiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej PZK m.in. Robert 3Z6AET.

 

Nasze hobby i zarazem służba będą przyczynkiem do dyskusji na temat wyzwań stojących przez krótkofalarstwem XXI wieku oraz współpracy krótkofalowców ze służbami ratunkowymi. To także doskonała okazja przybliżenia tej dość nietypowej pasji widzom w całej Polsce. Tym bardziej, że Polski Związek Krótkofalowców będzie promował w programie ideę Organizacji Pożytku Publicznego. Przez cały czas trwania programu czynny będzie telefon, pod którym będzie można zadawać pytania wiceprezesowi PZK - 601 600 900.

Program "Zapraszamy na kawę" emitowany jest od poniedziałku do piątku między godziną 10.00, a 16.00 w TVP Regionalna. Kanał dostępny jest za pośrednictwem Naziemnej Telewizji Cyfrowej na MUX 3 (w każdym regionie nazywa się TVP i nazwa miasta wojewódzkiego), w platformach cyfrowych: NC+ (kanał 220) i Cyfrowy Polsat (kanał 196), a także w sieciach kablowych.

Galeria zdjęć

Propagacja radiowa